Végső program / Final program

Primary tabs

845- 900   Regisztráció/Registration 

910- 920   Megnyitó/Opening (II. 252.) 

1st Section (hybrid) (1st fl. 114) (https://bbb2.banki.hu/b/luk-pge-1mn-q4q)

Chair: Judit LUKÁCS 

9:30-9:50   Levente Széles: Determination of the optimal FEM test environment for the characterization of large deformation Lattice behavior for 2.5 dimensional structures

9:50-10:10    Ahmed Douzi: 5G and its impacts towards the road safety 

10:10-10:30  Vanessa Erazo: Non Physical workplace Risk perception

10:30-10:50  Emőke Imre: Breakage rate and grading entropy – A rock hardness qualification alternative? 

10:50-11:10  Ricardo Arciniega: Risk evaluation on Hand tools 

11:10-11:30  Varga Bence: Review on Fixed Point Iteration-based Adaptive Control

11:30-11:50  

 

2. Szekció (I. em 111.)

Elnök: Barányi István

9:30-9:50   Faragó Ferenc: Teljesítménymutatók, mint menedzsment döntéselőkészítő eszközök alkalmazása a nagyvállalati munkavédelemben

9:50-10:10 Stadler Róbert Gábor: Kavaró dörzshegesztett PP lemezeken fellépő hibák megjelenése CT felvételeken

10:10-10:30 Turós Tímea: Beléptető rendszerek funkciója és jelentősége a futball mérkőzések biztosításában

10:30-10:50 Pokorádi László: Időben változó kapcsolatú rendszer gráfelemzése

10:50-11:10 Rákóczi Barbara: Autista hallgatók a felsőoktatásban

11:10-11:30 Domonyi Erzsébet: Temperature distribution of cylindrical mass concrete structures in the early stages of hydration

11:30-11:50

 

3. Szekció (I. em 112.)

Elnök: Fábián Réka 

9:30-9:50 Pócsik György: Gépjárművek gyalogosbiztonsági berendezései

9:50-10:10 Váradi Péter: Crash box vizsgálati lehetőségek

10:10-10:30 Fábián Enikő Réka: K340 isodur szerszámacélok szövetszerkezete a hűlési viszonyok függvényében

10:30-10:50 Oláh Ferenc: Különböző indenter típusok összehasonlítása végeselemes módszer segítségével

10:50-11:10 Tóth Lilla Éva: 3D nyomtatott egyedi geometriák vizsgálata

11:10-11:30 Szekeres Márk: Nitridált felületek jellemzése növekvő terhelésű keménységmérési sorozattal

11:30-11:50 

 

4. Szekció (I. em 113.) 

Elnök: Geier Norbert

9:30-9:50   Mónus László József: Nyomás és hőmérséklet hatása acélok ragasztott kötéseinek tulajdonságaira

9:50-10:10   Schramkó Márton: A rögzítés hatása a kötés minőségére ultrahangos hegesztés során

10:10-10:30  Takács Sándor: Nagy energiasűrűségű megmunkálások kis karbontartalmú bóros acéloknál

10:30-10:50  Nagy Rudolf: A hazai lakossági kéményseprő-ipari tevékenység tűz- és környezetbiztonsági szempontjai az energiaválság tükrében

10:50-11:10  Felvári Bálint: X varrat kiváltása egy oldali szűkített V varrattal, ausztenites korrozióálló vastaglemezen

11:10-11:30  Kőrösi Gábor: Vizsgálatok a PVC granuláló szerszám élettartamának növelésére

11:30-11:50 Imre Emőke: A számtani-mértani közép Thalész tételes geometriai értelmezésének egy általánosítása

 

5. Szekció (on-line)  (https://bbb2.banki.hu/b/hor-hyk-nxa)

Elnök: Horváth Richárd

9:30-9:50 Kertész József: Elektromos járművek többlettömegének hatása a közlekedésbiztonságra

9:50-10:10   Magyar Gergely: Automatizált szénszálcsoport-detektáló algoritmus fejlesztése digitális képfeldolgozás és mesterséges intelligencia eszközökkel

10:10-10:30  Magyar Gergely: Töltőanyagok hatásvizsgálata szálerősített polimer kompozitok forgácsolhatóságára

10:30-10:50  Széles Levente: Passzív védelmi rendszer fejlesztése személygépjármű hátsó üléssorának utasai számára

10:50-11:10  Daruka Norbert: A kritikus infrastruktúrák veszélyeztetettsége a robbanóanyagok jogellenes felhasználásának tükrében 

11:10-11:30  Pogány Viktor: Modern járművek, mint adatforrások az utólagos szakértői vizsgálatokban

11:30-11:50 Forgács Anett: Az idő és a döntés közötti kapcsolat

11:50-12:10 Répás József: A 7W szerepe a magas automatizáltságú járművek szakértői vizsgálatában

 

1200- 1330 Ebéd/Lunch (I. 110.)