ÓE BGK – Bosch oktatási együttműködés

Karunk a gépészmérnök képzés keretében tovább mélyítette együttműködését a Robert Bosch Kft.-vel. A 2023/24 tanév tavaszi félévében a géptervező specializáción tanuló hallgatóink megújuló Tervezéselmélet tárgya is a Bosch támogatásával zajlott.

Géptervezős hallgatók a Bosch Innovációs Campusán 2024. áprilisában. A hallgatók oktatásáról a helyszínen a Bosch mérnöke, Szabó Tamás gondoskodott (középen, világoskék Bosch feliratú pulóverben)

A Bosch tervezői csapata karunkon is tartott elméleti és gyakorlati foglalkozásokat hallgatóinknak, valamint fogadta diákjainkat Innovációs Campusán. A mérnökcsapat játékos feladatokon keresztül, csoportmunkában vezette be hallgatóinkat a módszeres géptervezés gyakorlati rejtelmeibe.

Dr. habil. Czifra Árpád

egyetemi docens