Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

II. Bánki-HAAS országos CNC programozási verseny

2023/11/10 -08:00 - 17:00

Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kara a GENE HAAS FOUNDATION alapítványtól – a számítógépes gyártás népszerűsítésére – elnyert nagy értékű támogatás felhasználásával 2023-ban is meghirdeti szakmai versenye második évfolyamát, II. Bánki-HAAS országos CNC programozási verseny címmel.
A meghirdetett verseny célja a magyarországi felsőoktatásban tanuló, a számítógéppel támogatott gyártás iránt érdeklődő hallgatók munkájának elismerése, valamint egy szakmai közösség építése és nem utolsósorban a szakmabeli cégek, vállalkozások figyelmének felkeltése.
A több fordulós versenyen nappali és levelezős egyetemista hallgatókból álló 3 fős csapatok és felkészítő tanáraik vehetnek részt. Az on-line selejtezőt és az otthoni feladat elkészítését végül a legjobb 6 csapat számára egy személyes részvétellel megtartott, 3 körből álló verseny koronázza meg, és természetesen az ezt követő ünnepélyes eredményhirdetés.

Dátum:
2023/11/10
Időpont:
Honlap:

ÓE BGK – 1081 Budapest, Népszínház utca 8.