III. Bánki-HAAS Országos CNC Programozási Verseny

Itt az idő, készülj fel a III. Bánki-HAAS Országos CNC Programozási Versenyre!
Idén novemberben visszatér a magyarországi felsőoktatásban tanuló, a számítógéppel támogatott gyártás iránt érdeklődő hallgatók legnagyobb hazai megmérettetése!

Regisztráld 3 fős egyetemi csapatod és várunk szeretettel 2024. november 8-án a Bánki Karon!

A részletes versenykiírás egy későbbi időpontban kerül megjelenítésre ezen az oldalon.

A verseny lebonyolítása

A versenyt több fordulóban szervezzük, egy online selejtező, egy házi feladat és egy személyes részvétellel megtartott, 3 körből álló küzdelem formájában.

A nevezés feltételei

• 3 tagú csapatok összeállítása, 1 felkészítő tanár vezetésével,
  • bármilyen jogtiszta CAM program használata megengedett, a kész megmunkáló programok posztprocesszálása HAAS gépen futtatható formában,
  • megbízható, stabil internetkapcsolatra alkalmas laptop,
  • a megbeszélések, konzultációk platformjaként a BigBlueButton és/vagy MS Teams alkalmazása,
  • szükség szerint a személyes megjelenés

A jelentkezés módja

A jelentkezés az erre a célra létrehozott online űrlapon lehetséges a kívánt adatok megadásával és a feltételek elfogadásával.

Előzetes regisztráció

Csapattagok és felkészítő tanár nevei
    Kapcsolattartó adatai

Kijelentem, hogy az Óbudai Egyetem által rendelkezésemre bocsátott, a rendezvényre vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat megismertem és elfogadom.