Karácsonyi ajándékozás a bakonybánki, illetve lovászpatonai óvodában

2022. december 13-án Bakonybánkon és Lovászpatonán jártunk, hogy karácsony alkalmából megajándékozzuk a helyi óvodásokat, ezáltal is tisztelegve Bánki Donát emléke előtt. Mint ismeretes, iskolánk névadója Bakonybánkon született, életének meghatározó részét pedig Lovászpatonán töltötte. Idén a HÖK képviseletében Horváth Gergő HÖK-elnök és Kovács Zsombor vettek részt az eseményen, míg a Dékáni Hivatalt Barta Andrea hivatalvezető, valamint Hasilló György munkatárs képviselték.

A bakonybánki óvodásokhoz egy-egy Bánkis mikuláscsomag kíséretében a Mikulásnap bevételével érkeztünk – az idei évben 85.000 Forintot adtunk át. Ezt követően megtekinthettük karácsonyi előadásukat, mely mindannyiunk szívét elnyerte.

A Hallgatói Önkormányzat kezdeményezésére a Bánkis hallgatók ismét sok szép játékot gyűjtöttek a Gólyatábor, valamint a Mikulásnap alatt, valamint más ajándékokat is vittek magukkal Lovászpatonára. Az így összegyűlt játékokat a helyi óvodásoknak ajándékoztuk, majd megtekinthettük a Mókus csoport ünnepi műsorát, melyet a gyerekek nagyon ügyesen, kitörő örömmel adtak elő. Ezúton is köszönjük a gyermekeknek és az óvoda dolgozóinak ezt a kedves karácsonyi élményt, illetve a megvendégelést az óvoda munkatársainak.

Hallgatóinknak pedig köszönjük a segítséget, mellyel óriási örömet tudtak szerezni sok kisgyermeknek!