Sikeres volt a Bosch + Óbudai Egyetem rendezvénysorozatának első előadása

2021. november 9-én útjára indult a Bosch közreműködésével egy Hallgatóknak szóló új rendezvénysorozat az egyetemen. Az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán kollégium Bosch multifunkcionális termét avattuk fel a nyitórendezvénnyel.

Az érdeklődés várakozáson felüli volt, közel 70 fő vett részt az eseményen.

Az est fő meghívottja Serrano Viktor volt, aki a Neumann kar iskolapadjaiból meg sem állt egészen a Bosch osztályvezetői posztjáig. Értékes emberi, szakmai és életút tanácsokon túl rengeteg hallgatói kérdést válaszolt meg az önvezető járművek témakörben. A hallgatók nyitottak és aktívak voltak az este folyamán, köszönet nekik a jó hangulatért!

A következő interaktív előadást november 23-ra tervezzük, melynek következő meghívott előadója már célirányosan az ÖNVEZETŐ JÁRMŰVEK témakörre fókuszál. Várunk minden kedves Hallgatót, figyeljétek a pontos felhívást az esemény előtt!