Jelentkezz 2024. február 25-ig a BEST Budapest mérnökversenyére!

Felhasználnád az egyetemen szerzett tudásodat, hogy végre a való életben is előforduló informatikai és mérnöki problémákra keress választ?🧑‍🎓⚙️ Olyan lehetőségeket keresel, ahol tanulmányaid alatt is, olyan tapasztalatokat szerezhetsz, amik később a munkapiacon is kifizetődnek?📈

Vágj bele ebbe a kihívásba és jelentkezz február 25-ig a BEST Budapest két napos mérnökversenyére!💥http://mernokverseny.hu/

Az INEC (Innovative Engineering Competition) egy hallgatók számára szervezett esemény, amelynek során a versenyzők maximum 4 fős csoportokban mérhetik össze magukat különböző a való életből vett műszaki és informatikai problémák megoldásában. A versenyfeladatokat egyetemi és ipari partnereink állítják össze, ezzel biztosítjuk, hogy a résztvevők olyan problémákkal kerüljenek szembe a feladatmegoldás során, ami a munka világában is várhat rájuk. A verseny célja egy olyan környezet teremtése, ami közelebb hozza az egyetemistákat, az egyetemet és az ipari szereplőket.

Mérnökverseny felhívás