Lezajlott a szemeszter első nyílt napja

Az eső és az őszi szünet sem gátolta meg a pályaválasztó fiatalatokat abban, hogy ellátogassanak a Bánki Kar nyílt napjára, melynek keretében bemutattuk induló és tervezett szakjainkat, oktatóink és hallgatóink beszéltek a leendő egyetemisták lehetőségeiről, a Bánki gyakorlatorientált képzési módszereiről és családias hagulatáról.

Az előadások, majd pedig a felmerülő kérdések megválaszolását követően a diákok körbejárták épületünket, megtekintették műhelyeinket és laborjainkat, megismerkedtek oktatóinkkal, munkatársainkkal és hallgatóinkkal. Köszönjük szépen a színvonalas előadásokat és a szervezést, a hozzánk látogató diákoknak pedig köszönjük szépen, hogy megtiszteltek bennünket jelenlétükkel – reméljük, ők is hasonlóan jól érezték magukat, és hasznosnak találták a programot.

Nyílt napjaink folytatódnak, legközelebb 2023. december 6-án mikuláskor találkozhattok velünk.