Sikeresen szerepeltünk az idei Techtogether versenyen

Az Óbudai Egyetem Bánki Karának hallgatóiból álló, OE Mobile névre hallgató csapata vett részt az idei Techtogether Automotive Hungary & Ipar Napjai versenyen 2020. október 20-21. között. A különleges két napos, két helyszínen zajló rendezvényen egyetemi mérnökhallgatói csapatok mérték össze tervezési tudásukat a komplex, online és offline is egyaránt zajló versenyen.

Idén jellemzően az önvezetés, az elektromos hajtás, az Ipar 4.0, valamint a digitalizáció témakörei kerültek előtérbe. A csapatoknak előfeladatokat is teljesíteniük kellett a helyszínen zajló megmérettetések előtt, melyek közül több online került megtartásra, amely egy ekkora rendezvény esetében már önmagában kihívást jelentett.

OE Mobile csapatunk tagjai elmondták, hogy nagyon jól érezték magukat, és nagyon sokat tanultak a verseny alatt, mert olyan feladatokkal készültek a szervezők és a cégek, amelyek az ipar különlegességeihez tartoztak, vagy éppen kevesek számára hozzáférhető eszközöket tudtak használni a feladatok megoldásához. Az esemény ideje alatt lehetőségük volt megtekinteni a résztvevő vállalatok által kihozott termékeket, mint például robotkarokat, nagy méretű darukat és versenyautókat.

Az OE Mobile csapat tagjai, akikre idén is büszkék lehetünk:

Gilián Márkó (csapatkapitány), Jancsó Marina, Ferencz Anita, Mátés Lili, Németh Máté, Farkas Dávid, Mátlé Roland, Masztis Máté, Kovács Gábor és Piricz Tamás.

Ezúton gratulálunk a csapat tagjainak részvételéhez és az ügyes feladatmegoldásaikhoz.