Bánkis részvétel az Anyagtechnológiai Szakmai Konferencián

A kecskeméti Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karán 2026. június 12-én került megrendezésre a Műszaki-Anyagtechnológiai Szakmai Konferencia, melyen az Óbudai Egyetem Bánki Karának oktatói – Gonda Viktor, Horváth László és Varga Péter – is részt vettek.

Az idei konferencia különleges volt: a képlékenyalakítás tématerületére összpontosított, az idén 80. születésnapját ünneplő Danyi József tanár urat, a GAMF korábbi főigazgatóját, a képlékenyalakítás és kapcsolódó tantárgyak odaadó oktatóját köszöntöttük.

Az eseményt Dr. habil. Fülöp Tamás, a Neumann János Egyetem rektora nyitotta meg, majd köszöntőt mondott Dr. Kovács Lóránt, a GAMF Műszaki és Informatikai Kar dékánja, valamint Gaál József Kecskemét Város alpolgármestere.

A konferencia szakmai programjában hazai és nemzetközi intézmények elismert kutatói és szakemberei tartottak előadásokat:

Az Óbudai Egyetem Anyagtechnológiai tanszék nevében átadtuk köszöntő levelünket Danyi tanár úrnak, valamint köszönjük Béres Gábor fáradhatatlan munkáját, amivel a konferenciát megszervezte és a szakmai csapatot összefogta.

További információ: https://nje.hu/hirek/2026-05-21-mi-akik-szeretjuk-a-keplekenyalakitast-a-maszk-kulonkiadasa-a-neumann-janos-egyetemen https://hiros.hu/a-gamf-legendajat-koszontottek-a-maszk-2026-szakmai-konferencian/

Gonda Viktor

A jelenlegi oldal frissítve: 2026.06.25.