Az Alverad Technology Focus Kft. és az Óbudai Egyetem Bánki Kara közös szervezésben 2025. október 15-én harmadik alkalommal rendezte meg nemzetközi tudományos konferenciáját.

A magyar és angol nyelven zajlott program célja volt, hogy a legújabb hazai és nemzetközi kutatási eredmények a szakértő közönség számára elérhetővé kerüljenek, továbbá lehetőséget biztosítsunk a fiatal kutatók, a PhD hallgatók számára a publikációs gyakorlat megszerzésére, diplomamunkák eredményeinek bemutatására.

Az Alverad-Bánki Nemzetközi Kiberbiztonsági és Kutatás-Fejlesztési Konferencia lehetőséget biztosított a kiberbiztonság, a mesterséges intelligencia, továbbá a biztonságtechnikai, villamosmérnöki és informatikai tudományok területéről a kutatási eredmények bemutatására.

Örömmel jelentjük be, hogy elérhetővé vált a Konferenciakötet, melyet az alábbi linken érhetnek el.