Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Nyílt nap a Légijármű üzemeltető szakmérnök/szakember képzésen

2023/06/22 -17:00 - 19:00

Szeretettel várunk minden érdeklődőt az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar és az Airwin Repülőiskola közös nyílt napján 2023. június 22-én csütörtökön 17:00 órától.

A nyílt napon találkozhatsz oktatóinkkal és hallgatóinkkal, választ kaphatsz minden felmerülő kérdésedre.

Mindig is egy utasszállító repülőgép pilótafülkéjében szerettél volna dolgozni, de még nem volt bátorságod belevágni? Vagy a képzés díja eddig nem állt rendelkezésedre? Vagy egyszerűen csak nem találtad még meg a számodra legjobb repülőiskolát?

A tradicionális értékeket és a modern szemléletet ötvözve az Óbudai Egyetem és az Airwin Repülőiskola a piacon kiemelkedő feltételekkel hozza el számodra ezt a képzést. Gyere el nyílt napunkra és tudj meg minden releváns információt!

Dátum:
2023/06/22
Időpont:
Honlap:

ÓE BGK – 1081 Budapest, Népszínház utca 8.