Nem maradtál le semmiről, jelentkezz a Bánkira a pótfelvételi eljárásban!

Lemaradtál a felvételiről? Még nem késő! Jelentkezz az Óbudai Egyetem Bánki Kar gyakorlatorientált képzéseire a pótfelvételi eljárás keretében, és kezdd el a képzést szeptemberben!
🎓 A pótfelvételi időszak 2023. augusztus 6-ig tart! Információk a jelentkezés menetéről az alábbi oldalon: https://bgk.uni-obuda.hu/felveteli-informaciok/

Továbbá a pótfelvételi eljárásban már kiberbiztonsági mérnöki szakra is jelentkezhetsz!
Az Óbudai Egyetem Bánki Karának képzési palettája az idei pótfelvételi időszakban bővült az országban egyedülálló, csak a Bánkin elérhető kiberbiztonsági mérnöki alapszakkal.
Ha érdeklődsz a kibervédelem iránt, érdekelnek a biztonsági alkalmazások és eszközök, érdekel az információbiztonság és adatvédelem, a hálózati biztonság, a felhő biztonság, az IoT okoseszközök biztonsága, vagy akár a kritikus infrastruktúrák védelme. Ha szereted a számítástechnikai eszközöket és szeretnéd ezek rendszerét átlátni. Ha szeretnél megismerni korszerű technológiákat és a jövő lehetőségeit, akkor a kiberbiztonsági mérnöki szak a legjobb választás!