A pótfelvételi eljárásban már kiberbiztonsági mérnöki szakra is jelentkezhetsz!

Az Óbudai Egyetem Bánki Karának képzési palettája az idei pótfelvételi időszakban bővült az országban egyedülálló, csak a Bánkin elérhető kiberbiztonsági mérnöki alapszakkal.

Ha érdeklődsz a kibervédelem iránt, érdekelnek a biztonsági alkalmazások és eszközök, érdekel az információbiztonság és adatvédelem, a hálózati biztonság, a felhő biztonság, az IoT okoseszközök biztonsága, vagy akár a kritikus infrastruktúrák védelme. Ha szereted a számítástechnikai eszközöket és szeretnéd ezek rendszerét átlátni. Ha szeretnél megismerni korszerű technológiákat és a jövő lehetőségeit, akkor a kiberbiztonsági mérnöki szak a legjobb választás!

A képzés célja kiberbiztonsági mérnökök képzése, akik alkalmasak különböző szervezetek működését, folyamatait támogató információbiztonsági rendszerek és infokommunikációs eszközök biztonsági szempontokat figyelembe vevő üzemeltetésére, azok üzletmenet folytonosságának biztosítására. Képesek kiberbiztonsági tevékenységek összehangolására, valamint információbiztonsági irányítási rendszerek kialakítására és működtetésére, komplex információbiztonsági és kiberbiztonsági feladatok megoldására, a védelmi tevékenység szervezésére és irányítására. Felkészültek a tanulmányaik mesterképzésben vagy szakirányú továbbképzésben történő folytatására.

Jelentkezz a felvi.hu-n 2023. augusztus 6-a éjfélig!

Részletek a képzésről: https://bgk.uni-obuda.hu/bsc-kepzes-kiberbiztonsagi-mernoki/