Nemzetközi Mechatronikai Diák mikro-konferencia (IMSµC 2021) a Bánkin – Beszámoló

„Videó-hidat” képeztünk a Montenegrói Egyetem és a Bánki között
Nemzetközi Mechatronikai Diák mikro-konferencia (IMSµC 2021) a Bánkin

2021. december 14-én sikeresen megrendezésre került – immár 9. alkalommal – a Nemzetközi Mechatronikai Diák mikro-Konferencia az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar Mechatronikai és Járműtechnikai Intézeténekés a Montenegrói Egyetem Kotori Tengerészeti Karának közös szervezésében.

Ez volt az első alkalom, hogy a konferencia egy „videó-hidat” alakított ki a Montenegrói Egyetem és a Bánki Kar között. Ez lehetővé tette, hogy a Monetegrói Egyetem diákjai, tanárai is bekapcsolódjanak ebbe a konferenciasorozatba. Ezúton is szeretném kifejezni köszönetemet a Montenegrói Egyetem, Kotori Tengerészeti Karán dolgozó munkatársaknak, kollégáknak a szervezésben való részvételért, és a szerzőknek pedig a színvonalas előadásokért.