Retro Reggelben az Óbudai Egyetem (dr. Galambos Péter és Bíró Szabolcs)

A Retro Rádió reggeli műsorában a Mass Ventil lélegeztető gép kapcsán felmerülő kérdésekről beszélgettek dr. Galambos Péter egyetemi docenssel, az Óbudai Egyetem Bejczy Antal iRobottechnikai Központ igazgatójával, valamint Bíró Szabolccsal az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar mestertanárával.

Mint ismeretes, a Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar is nagy örömmel kapcsolódott a projekthez, a gyártás oldaláról szaktudásunk legjavát adva. A Kar két munkatársa Bíró Szabolcs és Nikitscher Tamás a húsvéti ünnepek alatt is a szabályzószelep alkatrészeit gyártotta. Örülünk, hogy a Bánki Kar részvétele is hozzájárul a projekt jelenlegi és jövőbeni sikerességéhez.