Sikeresen zajlott idei utolsó nyílt napunk

2019. december 12-én 10 órától vette kezdetét a nyílt nap Karunkon, melyre közel 100 érdeklődő és leendő egyetemi hallgató érkezett. A rövid felvezetés után Trunk Dániel, a Dékáni Hivatal munkatársa mutatta be általános tájékoztatójában a Bánki képzési rendszerét, az elérhető szakokat, majd ezt követően Brabanti Kristóf, a Hallgatói Önkormányzat alelnöke beszélt részletesebben a diákok lehetőségeiről a képzéseket illetően, továbbá összefoglalta mindazt, amit érdemes tudni a Karról – hallgatói körök, kollégiumok, ösztöndíj lehetőségek, a hallgatói élet. A tájékoztató végén Horváth Gergő vezetésével Kahoot-os tippelős játék következett, melyen 64 érdeklődő fiatal vett részt. A három első helyezett ajándékcsomagot nyert, melyet büszkén vettek át hallgatónktól. A körülbelül 1 órás program után a diákok 10-12 fős csoportokban látogatták meg az egyes laborjainkat, műhelyeinket, ahol jól felkészült oktatóink tartottak bemutatót számukra.

Aki nem tudott részt venni mai nyílt napunkon, nem maradt le semmiről, 2020. január 16-án és 23-án, szintén 10 órai kezdéssel várunk minden kedves érdeklődőt a soron következő nyílt napokon.