A munkavédelmi képzés miniszteri elismerése

Dr. Benkő Tibor, Magyarország honvédelmi minisztere országunk honvédelme érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységért, a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség céljainak támogatásáért, a Magyarországon folyó munkavédelmi szakember képzés fennállásának 60. évfordulója alkalmából elismerő oklevelet adományozott az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar részére. Az oklevelet Dr. Gulyás András ezredes, a Honvédelmi Minisztérium Hatósági Főosztályvezetője a képzés diplomaátadó ünnepségén, 2020. február 21-én adta át Dr. Ancza Erzsébet oktatási dékánhelyettesnek. Jelen volt Dr. Groszmann Mária címzetes egyetemi tanár, Dr. Nagy Imre címzetes egyetemi docens, Dr. Váró György címzetes egyetemi docens és Dr. Szabó Gyula egyetemi docens, a képzés szakfelelőse.

Dr. Szabó Gyula