Beszámoló a Bosch Semester Opening Tour harmadik állomásáról

2022. október 6-án került megrendezésre a Bosch Semester Opening Tour harmadik eseménye, melynek során az Óbudai Egyetem diákjai a cég új Innovációs Kampuszát tekinthették meg. A színvonalas programon hallgatóink körbejárták az épületet, megismerhették az irodákat, a főbb egységeket, majd a tesztpályára is volt lehetőségük kimenni, ahol a Bosch kollégái önvezető járműves bemutatóval készültek.

Azon hallgatók között, akik mindhárom állomáson részt vettek, kisorsolták a fődíjat, egy Tesla élményvezetést, amelyet legnagyobb örömünkre Matyasovszky Márton első éves Bánkis gépészmérnök hallgatónk vihetett haza. Nyereményéhez ezúton is gratulálunk, és köszönjük szépen mind az Óbudai Egyetem, mind pedig a Bosch kollégáinak a nagyszerű szervezést, és hogy lehetőséget biztosítottak a kampuszlátogatásra.