Egyetemünk Formula Student csapata is részt vett az idei Techtogether versenyen

Az O.U.R. Team, az Óbudai Egyetem Formula Student csapata idén részt vett az Automotive Hungary rendezésében lebonyolított Techtogether versenyen 2021. november 16-18. között. Csapatunk nagy létszámmal, közel 30 fővel indult a 3 napos rendezvényen, ahol különböző elméleti és gyakorlati feladatokat oldottunk meg. Az összesítést követően a 7. helyen zártunk. Sikerült egy különdíjat is elhoznunk méghozzá a Rhode & Schwarz különdíját, amelyhez egy oszcilloszkópos feladatot kellett megoldani, és ebben mi voltunk a legjobbak.

A versenyen összemérhettük az elméleti és a gyakorlati tudásunkat a többi csapattal, illetve sikerült új kapcsolatokra is szert tennünk, valamint sok hasznos információt és segítséget kaptunk más csapatoktól a versenyautónk építéséhez.

Felvári Bálint
O.U.R. Team csapatkapitány