Itt az idő! Jelentkezz a III. Bánki-HAAS Országos CNC Programozási Versenyre!

Idén novemberben visszatér a magyarországi felsőoktatásban tanuló, a számítógéppel támogatott gyártás iránt érdeklődő hallgatók legnagyobb hazai megmérettetése!

Regisztráld 3 fős egyetemi csapatod és találkozzunk 2024. november 8-án a Bánki Karon!

Szeretettel várunk minden olyan egyetemista csapatot és felkészítő tanáraikat, akik komolyan érdeklődnek a számítógépes tervezés, de főleg a számítógéppel támogatott gyártás iránt, és ezt jó hangulatú, színvonalas versenyünk keretében prezentálni is szeretnék.

Továbbá szeretettel várjuk azon vállalatokat is, akik érdeklődőként vagy támogatóként kapcsolódnának hozzánk!

Nevezési feltételek

• 3 tagú csapatok összeállítása, 1 felkészítő tanár vezetésével,
  • bármilyen jogtiszta CAM program használata megengedett, a kész megmunkáló programok posztprocesszálása HAAS gépen futtatható formában,
  • megbízható, stabil internetkapcsolatra alkalmas laptop,