Légiforgalmi pilótaképzés a Bánkin! Nyílt nap 2024. január 18-án.

2024. január 18-án nyílt napot szervezünk, amelyen a képzés oktatóival, kereskedelmi pilótákkal és jelenlegi diákjainkkal is találkozhatnak személyesen, megismerhetik a képzést és minden felmerülő kérdésükre választ kaphatnak. Várjuk szeretettel Önöket az Óbudai Egyetem Bánki Karán a 1081 Budapest, Népszínház utca 8. szám alatt 2024. január 18-án 17:00 órától.

Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karán, 2024. februárjától immáron ötödik alkalommal indítjuk a Légijármű üzemeltető szakmérnök/szakember szakirányú továbbképzésünket, amelyet az Airwin Aviator School-lal közösen szervezünk. A képzés célja elsődlegesen az EASA Kereskedelemi Pilóta Engedély (CPL) és a hozzá tartozó műszerrepülési jogosítás, valamint hivatásos közforgalmi pilóta elméleti oklevél (ATPL theory) megszerzése. A képzés másik fontos célja, egy olyan posztgraduális képesítés megszerzése, amely kiegészíti a hallgatók meglévő szakképesítéseit, és hozzájárul a repülőiparágban történő elhelyezkedéshez, és az eredményes szakmai munkavégzéshez.

Mire van szükségük ahhoz, hogy egyetemi képzésben, akár diákhitelből, légiforgalmi pilótává válhassanak?

• Rendelkezniük kell felsőoktatásban megszerzett diplomával
  • Rendelkezniük kell angol nyelvvizsgával
  • El kell végezni a szükséges orvosi alkalmassági vizsgálatot
  • Kell hogy legyen egy nagy adag vágyuk arra, hogy légiforgalmi pilótává váljanak!

Információk: https://airwin.hu/hu/kepzesek/egyetemi-integralt-legitarsasagi-pilotakepzes-atpl/