Rengeteg érdeklődőt vonzott a Bánki Kar standja az Educatio első napján!

Lezajlott az Educatio Kiállítás első napja, köszönjük szépen, hogy ilyen sok érdeklődő látogatta meg az Óbudai Egyetem, és azon belül a Bánki Kar standját, ahol hallgatóink és oktató kollégáink, munkatársaink fáradhatatlanul adtak tájékoztatást a felvételiről, képzéseinkről, kiállított Formula Student és Pneumobil versenyautóinkról. Az expo folytatódik pénteken és szombaton is, ezeken a napokon is 9 és délután 5 óra között várjuk a látogatókat.

A pénteki nap érdekessége, hogy tésztahíd-törés bemutatót is szervezünk, amely várhatóan kora délután 2 óra körül kerül megtartásra, ha éppen akkor a standunk közelében jársz, feltétlenül nézz be hozzánk!

📌Helyszín: Hungexpo A pavilon HF01-es standhely

Játékunkban is érdemes részt venni, mert értékes nyeremények és akár EFOTT napijegy is várhat a szerencsés nyertesre.