Szeptember 29-én ismét Kutatók Éjszakája a Bánkin!

A korábbi évekhez hasonlóan, idén is rengeteg érdekes programmal készül az Óbudai Egyetem Bánki Kara a 2023. szeptember 29-én 16 órától 22 óráig tartó eseményre.

Több, mint 50 eladőadás és bemutató közül választhatnak az érdeklődők az este folyamán, szó lesz a mesterséges intelligenciáról, a hadiiparról és a különféle haditechnikai eszközökről, az udvaron megtekinthetők lesznek a versenyautóink, valamint a Tesla-tekercs; látogatást tehetnek az érdeklődők a nagyműhelyünkbe, ahol CNC géppel készül majd a Bánkis kulcstartó, de a hegesztés vagy a csapágyszerelés rejtelmeibe is bepillantást nyerhetnek az intézményünkbe látogatók.

A szakmai előadások mellett kézműves programokkal és asztalitenisszel várunk mindenki szeretettel a Bánkin, a 1081 Budapest, Népszínház utca 8. alatt délután 4 órától egészen este 10-ig.

Részletes programjaink és regisztráció (ahol szükséges): https://app.kutatokejszakaja.hu/intezmenyek/obudai-egyetem-banki-donat-gepesz-es-biztonsagtechnikai-mernok-kar

Programfüzet letöltése.