Zalotay Péter Diplomadíjat kapott Schönhardt Gergő a Bánki Kar hallgatója

A Gamma Digital Kft. 2018. évben Zalotay Péter Diplomadíjat alapított, melyre az Óbudai Egyetem azon jeles minősítésű szakdolgozatot vagy diplomatervet benyújtó, nappali tagozaton végzett hallgatói pályázhattak, akik dolgozatukat 2021. évében vagy a 2022. januári záróvizsga időszakban védték meg az alábbi intézetek egyikében:

– KVK Automatika Intézet
– KVK Műszertechnikai és Automatizálási Intézet
– BGK Mechatronikai és Járműtechnikai Intézet

A pályázaton a programozott ipari automatizálás, a járművillamossági és járműelektronikai technológiák vagy a mechatronikai rendszerek témaköreivel foglalkozó dolgozatok vehettek részt.

A díj Zalotay Péter, az Óbudai Egyetem néhai oktatójának portréjával díszített érem alakú  bronz emlékplakettel, valamint pénzjutalommal jár. A pályázatokat a Gamma Digital Kft. vezető mérnökei bírálták el. Idén három hallgató került díjazásra.

Schönhardt Gergő (BGK Mechatronikai és Járműtechnikai Intézet) dolgozatának címe:
Laboratóriumi segédeszköz fejlesztése szabályozások bemutatásához
Konzulense: Varga Bence

Wittmann Brúnó (KVK Automatika Intézet) dolgozatának címe:
Pozíciószabályozási feladat PID szabályozóval
Konzulense: Lamár Krisztián

Burovincz Máté (KVK Műszertechnikai és Automatizálási Intézet) dolgozatának címe:
Motorizált asztal készítése mikroszkópos fotózáshoz
Konzulense: Borsos Döníz

Karunk hallgatójának és felkészítő tanárának ezúton gratulálunk a kiváló eredményhez, valamint szívből gratulálunk a Kandós hallgatóknak is a sikerhez!