Elismerések hallgatóink és oktatóink részére a decemberi Igazgatótanácsi ülésen

Elismerő oklevelet, valamint az OBO BETTERMAN Hungary Kft. és a Bánki Kar felajánlásában Media Markt ajándékutalványt vehettek át az 54. Tudományos Diákköri Konferencia díjazott pályamunkáit készítő hallgatók a 2021. december 15-án megtartott Kari Igazgatótanácsi ülésen.

Anyagtechnológia és anyagvizsgálat szekcióban II. helyezett Nyisztor Olivér (A SZÍVÓDÁSI ÜREGEK VIZSGÁLATA RONCSOLÁSOS ÉS RONCSOLÁSMENTES MÓDSZEREKKEL ÖNTÖTT ALUMÍNIUM ALKATRÉSZEKNÉL / Konzulens: Oláh Ferenc, tanszéki mérnök), I. helyezett Hartdégen Bertalan (TECHNOLÓGIÁK HATÁSA AUSZTENITES KORRÓZIÓÁLLÓ ACÉLOK LÉZERSUGARAS HEGESZTÉSÉRE / Konzulens: Dr. Fábián Enikő Réka, egyetemi docens).

Biztonságtechnika és technikatörténet szekcióban III. helyezett Kenzhetayev Yernar (ARCFELISMERŐ ALGORITMUS FEJLESZTÉSE / Konzulensek: Dr. habil Laufer Edit, egyetemi docens és Dr. Nagy István, egyetemi docens), II. helyezett Horváth Orsolya Margit (ARCFELISMERÉS ÉS HITELESÍTÉS CSÖKKENTETT BIOMETRIAI ADATOK ALAPJÁN / Konzulens: Prof. Dr. Kovács Tibor, egyetemi docens), I. helyezett Ujhegyi Bence, Molnár Krisztián (TENGERALATTJÁRÓ BALESETEK ÉS OKAINAK FELTÁRÁSA / Konzulensek: Dr. Fábián Enikő Réka, egyetemi docens és Dr. Szűcs Endre, adjunktus.

Mechatronika és járműtechnika szekcióban I. helyezett Antal Gábor (SZÍV- ÉS ÉRRENDSZERI MEGBETEGEDÉS KOCKÁZATÁT BECSLŐ FUZZY MODELL MEGALKOTÁSA / Konzulens: Dr. habil Laufer Edit, egyetemi docens).

Közönségdíjas hallgatók: Falta Bonifác, Ujhegyi Bence, Molnár Krisztián, Antal Gábor

Az ülésen átadásra került ezen kívül a Kari Kiváló Oktatói Díj, amelyet Hanka László egyetemi docens, a Mechatronikai és Járműtechnikai Intézet matematikai, informatikai kiemelt szakcsoportvezetője kapott, valamint a Kari Kiváló Oktatást Támogató Munkatársi Díj, amelyet Varga Bance a Mechatronikai és Járműtechnikai Intézet tanszéki mérnöke vehetett át.