Karácsonyi ajándék a bakonybánki és lovászpatonai óvodásoknak

A tavalyi évben sajnos a pandémia miatt Karunk képviselői nem jutottak el Bakonybánkra, ám idén ismét felkerekedtek és 2021. december 13-án megjárták Bakonybánkot és Lovászpatonát, hogy a szeretet ünnepe alkalmából megajándékozzák a helyi óvodásokat, ezáltal is tisztelegve Bánki Donát emléke előtt. Mint ismeretes, iskolánk névadója Bakonybánkon született, életének meghatározó részét pedig Lovászpatonán töltötte. Karunk képviseletében Barta Andrea délkáni hivatalvezető, Horváth Gergő HÖK-elnök, Polereczki Flórián alelnök és Hasilló György, a dékáni hivatal munkatársa vettek részt az eseményen.

A Hallgatói Önkormányzat kezdeményezésére hallgatóink nagyon sok játékot és sok más finomságot gyűjtöttek össze, amiket a Kar képviselői adtak át a lovászpatonai óvodásoknak.

A bakonybánki óvodásokhoz egy-egy mikuláscsomag kíséretében a Mikulásnap bevételével érkeztünk – az idei évben hatvanezer Forintot adtunk át az óvodavezetőnek. Nagy öröm volt számunkra látni a verseket és énekeket előadó, karácsonyra készülő gyermekeket. Köszönjük szépen a helyi polgármestereknek és óvodavezetőknek, óvónőknek, hogy lehetővé tették számunkra a látogatást.